موندگار » عکس و بیوگرافی » عکس اینستاگرام علیرضا بیرانوند و همسرش و پسرش + بیوگرافی

عکس اینستاگرام علیرضا بیرانوند و همسرش و پسرش + بیوگرافی

alireza beyranvand

عکس اینستاگرام علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند و همسرش

علیرضا بیرانوند و همسرش و پسرش طاها

علیرضا بیرانوند و خانواده اش

علیرضا بیرانوند و پدرش

alireza beyranvand

بیوگرافی : علیرضا بیرانوند متولد 30 شهریور 71 در خرم اباد، فوتبالیست است. علیرضا بیرانوند دانشجوی کارشناسی رشته تربیت بدنی میباشد.

 

ازدواج

علیرضا بیرانوند متاهل است و حاصل ازدواجش یک فرزند پسر به نام طاها و یک فرزند دختر به نام بارانا است.

 

کارگری و رفتگری

علیرضا بیرانوند : مخالف من برای ورود به فوتبال پدرم بود. هر وفت نمی توانست مرا کتک بزند لباس هایم را پاره می کرد. آن ها از من می خواستند که به کارگری بروم. من با کار کمی پول جمع کردم و بدون اجازه آن ها به تهران آمدم. سوار اتوبوس شدم و با حسین فیض برخورد کردم، او مربی وحدت تهران بود و از من دویست هزار تومان پول خواست برای تست دادن در تیم، به او گفتم که پول ندارم اما او باز هم مرا به تمرین برد، در یک بازی تدارکاتی درخشیدم و از من پول نگرفتند.

در تهران جای خواب نداشتم، در کارخانه خیاطی پدر یکی از بچه های تیم می خوابیدم، هر شب تا دو بیدار می ماندم و هشت صبح هم بیدار می شدم، در آن زمان ۱۵ ساله بودم.

به تیم نوجوانان نفت رفتم، آن تیم خوابگاه نداشت، یک ماه تمام در میدان آزادی می خوابیدم، همه دستفروش های میدان من را می شناختند. بعد به خاطر جای خواب به یک پیتزا فروشی رفتم، هر روز از ۵ تا ۱۰ صبح برایشان ظرف می شستم. در ان مقطع در تیم جوانان هما بودم، مربی مان سعید ریاضی یک بار ساعت یک و نیم شب به رستوران آمد، نمی خواستم مرا ببیند اما تصادفا دید و برایم گریه کرد و گفت چرا تا به حال درباره کار به او نگفته ام؟ بعد از آن به یک کارواش رفتم، یک بار ماشین علی دایی به آن کارواش آمد اما من نخواستم ان را بشورم، بعد معرفی شدم به شهرداری و هر روز از ساعت ۵ در خزانه در حوالی مترو رفتگری کردم.

 

قرارداد میلیاردی

در آخرین فصل حضورش در نفت برای یک فصل ۶۵۰ میلیون تومان قرار داد داشت، قرارداد بیرانوند با پرسپولیس تهران یک میلیارد تومان اعتبار دارد که در فصل دوم درصدی به آن اضافه خواهد شد.

اشتراک گذاری مطلب

دو × 4 =

اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم