موندگار » عکس و بیوگرافی » عکس امیر جعفری و همسرش ریما رامین فر و پسرش ایین + بیوگرافی

عکس امیر جعفری و همسرش ریما رامین فر و پسرش ایین + بیوگرافی

امیر جعفری و برادرزاده اش علیرضا

امیر جعفری و برادرزاده اش علیرضا

امیر جعفری و خانواده اش

عکس امیر جعفری و همسرش ریما رامین فر و پسرش ایین

امیر جعفری و همسرش ریما رامین فر

بیوگرافی : امیر جعفری متولد ۱۰ شهریور ۱۳۵۳ در تهران، بازیگر است. امیر جعفری دارای لیسانس مدیریت از دانشگاه آزاد اسلامی میباشد و بازیگری را در یک دوره دو ساله زیر نظر حمید سمندریان آموخته است.

 

همسر و فرزند

امیر جعفری با ریما رامین فر ازدواج کرده است و یک فرزند پسر به نام ایین دارند.

 

شروع فعالیت

امیر جعفری بازی در سینما را در سال ۱۳۸۰ و با بازی در فیلم « نان، عشق و موتور ۱۰۰۰ » آغاز کرد و با بازی در قارچ سمی ادامه داد. بازی او در مجموعه بدون شرح، اولین حضور او در تلویزیون بود. زوج او و فتحعلی اویسی در دو مجموعه « بدون شرح و کمربندها را ببندیم » با استقبال فراوان مخاطبین مواجه شد.

 

فیلم شناسی

تردست ، مکس ، جنایت ، قارچ سمی ، بدون شرح ، کمربندها را ببندیم ، من یک مستاجرم ، برای آخرین بار

 

بابک زنجانی و امیر جعفری

بابک زنجانی دربارهٔ همکاری خود با امیر جعفری عنوان کرده است: امیر جعفری که هنرپیشه هستند، ابراهیم شیبانی را به من معرفی کرد. من و امیر همکلاس بودیم. چهار پنج سال در دوران دبستان و راهنمایی کنار هم می نشستیم. هنوز هم به صورت خانوادگی دوست هستیم، البته هیچ رابطه کاری با امیر نداریم و ایشان هم هیچ نفع مالی در دوستی با من نبرده است.

 

بیوگرافی  ریما رامین فر

ریما رامین فر متولد ۱۳۴۹ در تهران، بازیگر است. ریما رامین فر دارای کارشناسی ارشد در کارگردانی تئاتر می‌باشد و کار در تئاتر را در سال ۱۳۷۶ با نمایش « شب بخیر مادر » آغاز نمود و در سال ۱۳۷۹ با بازی در فیلم سینمایی « نان، عشق و موتور ۱۰۰۰ » پا به عرصه سینما نهاد.

 

تحصیلات

ریما رامین فر سال ۶۷ دیپلم گرفت و در همان سال در رشته گرافیک قبول شد و بعد از یک سال تصمیم گرفت که به اروپا برود و آنجا ادامه تحصیل بدهد. سه الی چهار سال در آلمان بود حتی وارد دانشگاه شد ولی بعد به دلایلی برگشت. وقتی برگشت مهلت ثبت نام در آزمون دولتی گذشته بود، در امتحان دانشگاه آزاد شرکت کرد و در رشته نمایش قبول شد.

 

فیلم شناسی

ابد و یک روز ، زاپاس ، فصل نرگس ، مرگ ماهی ، سیزده ، قصه ها ، یه حبه قند ، رفیق بد ، من یک مستاجرم ، پایتخت ، چک برگشتی

اشتراک گذاری مطلب

پنج + 15 =

اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم