موندگار » عکس و بیوگرافی » عکس غلامرضا صنعتگر و خانواده اش + بیوگرافی

عکس غلامرضا صنعتگر و خانواده اش + بیوگرافی

غلامرضا صنعتگر و همسرش و فرزندش

عکس غلامرضا صنعتگر و پسرش

غلامرضا صنعتگر و خانواده اش

بیوگرافی : غلامرضا صنعتگر متولد 10 آذر 1354 در بندرعباس، خواننده است. غلامرضا صنعتگر دارای دیپلم ادبیات میباشد و در نواختن پیانو ، گیتار و ساز‌های پوستی متخصص است.

 

خانواده

غلامرضا صنعتگر ازدواج کرده و حاصل ازدواجش یک فرزند پسر است.

 

اشنایی با همسر و اغاز فعالیت

غلامرضا صنعتگر : سال 78 به پیشنهاد یک دوست وارد تهران شدم. در این بین با خانواده همسرم آشنا و به یک شرکت معتبر معرفی شدم.
غلامرضا صنعتگر ادامه داد: همکاری با‌ آن شرکت اتفاقات تازه ای را رقم زد. ضمن اینکه مقدمات ازدواج من و همسرم فراهم شد و در مسیر تازه‌ای گام بر میداشتم، نخستین کار رسمی ام با آلبوم « برای تو» به بازار آمد و پس از مدتی به پیشنهاد یک دوست به خوانندگی روی آوردم و سال 82 نخستین آلبوم با چند قطعه مذهبی تولید شد و با خواندن دو کار مختص ایران با حس و حال یک کار محلی، برای نخستین بار وارد تلویزیون و با استقبال خوبی رو به رو شدم.

 

بیماری

غلامرضا صنعتگر : به دلیل جراحی روی معده و روده ام، تارهای صوتی و حنجره ام نیز دچار مشکل شده و صدای خود را به طور کامل از دست داده بودم و قادر نبودم حتی تکلم ساده‌ را انجام دهم.

چندی پیش از طرف خانواده ام و تعدادی از دوستان و آشنایان پیشنهاد شد که برای زیارت به حرم امام رضا (ع) مشرف شوم، اما من گفتم که اگر قرار است بروم باید امام رضا (ع) من را بپذیرد. چند روز بعد بود از طریق واسطه‌ای به من زنگ زدند و گفتند که امام رضا (ع) تو را طلبیده و باید چند روزی را در مشهد حضور داشته باشی و به این شکل بود که من همراه خانواده ام به مشهد سفر کردم.

در این چند روزی که به مشهد مقدس سفر کرده بودم، صبح و شب همراه خانواده‌ام در باب‌الجواد دخیل بستم، اما بعد از گذشت این چند روز هم اتفاقی نیفتاد.

بعد از اینکه از سفر مشهد بازگشتم همچنان قدرت تکلم نداشتم، اما دیشب که به خواب رفتم حال عجیبی داشتم. حتی مادرم که بعد از یک ماه به دیدنم آمده بود این حال و هوای عجیب را در من دیده بود تا اینکه خوابیدم و نزدیک اذان صبح بود که خواب سفرم به مشهد مقدس را دیدم که در این فضا از امام رضا (ع) گله می‌کردم که چرا مشکل من را حل نکرد تا اینکه یک دفعه با یک فریاد «یا امام رضا (ع)» از خواب بیدار شدم و دیدم صدایم کوچکترین خشی ندارد و من بعد از ۶۵ روز می‌توانم به راحتی صحبت کنم.

صنعتگر در بخش پایانی صحبت های خود گفت: می‌خواهم این معجزه را فریاد بزنید و به همه بگویید که امام رضا (ع) چگونه در آستانه فرا رسیدن میلاد حضرت محمد (ص) من و خانواده‌ام را خوشحال کرد.

اشتراک گذاری مطلب

هفده + سیزده =

اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم