موندگار » عکس و بیوگرافی » عکس و بیوگرافی جولی کریستی ( نقش لارا در دکتر ژیواگو )

عکس و بیوگرافی جولی کریستی ( نقش لارا در دکتر ژیواگو )

جوانی جولی کریستی

عکس جولی کریستی بازیگر نقش لارا در دکتر ژیواگو

جولی کریستی و همسرش

جولی کریستی و همسرش دانکن کمپبل

جولی کریستی جدید

بیوگرافی : جولی کریستی متولد ۱۴ آوریل ۱۹۴۰ در بریتانیا، بازیگر است. جولی کریستی جایزه اسکار، جایزه گلدن گلوب، جایزه بفتا و جایزه انجمن بازیگران را در کارنامه دارد.

 

ازدواج

جولی کریستی در سال ۲۰۰۷ با دانکن کمپبل ازدواج کرد.

 

شروع فعالیت

نخستین فیلمی که جولی کریستی در آن حضور یافت، Crooks Anonymous محصول ۱۹۶۲ بود. این فیلم کمدی که به دست فراموشی سپرده شده و نام آن به گوش کمتر فیلم دوستی آشناست، از کیفیت هنری بالایی برخوردار نیست. البته چندی نگذشت که کریستی توانست قابلیت های خود را در آثار سینمایی با کیفیت به نمایش بگذارد.

 

شهرت جهانی

در سال ۱۹۶۵ فیلم به یادماندنی “دکتر ژیواگو” به سینما های جهان راه یافت. “دکتر ژیواگو” داستان پزشکی را روایت می‌کند که به دو زن دل میبندد و سرنوشت این سه شخصیت هم زمان است با انقلاب ۱۹۱۷ در روسیه و همچنین جنگ داخلی در این کشور که بین سال های ۱۹۱۸ تا ۱۹۲۰ روی می‌دهد.

 

جراحی زيبايی

خانم كريستی هميشه سعی كرده كه زيبايی اش را حفظ كند و به اين منظور بارها جراحی زيبايی انجام داده است. وی اظهار داشته كه هر مرتبه خودش را در آينه ميبيند باز برای انجام يک جراحی زيبايی ديگر وسوسه ميشود. به عقيده وی، هر فردی كه زمانی زيبا بوده وقتی چين و چروک ها را در اطراف چانه، گردن، چشم ها، گونه و دهان ميبيند سعی ميكند تا با استفاده از پيشرفت های علمی صورت گرفته در زمينه جراحی زيبايی، تا حد امكان زيبايی اش را حفظ كند.

 

فیلم شناسی

بچه رزماری ، بانی و کلاید ، ژیگول آمریکایی ، آنها به اسبها شلیک می‌کنند ، آگاتا ، سرخ ها ، آن هزار روزه ، بخار ، نیکلاس و الکساندرا ، غول یونانی .

اشتراک گذاری مطلب
اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم