موندگار » عکس و بیوگرافی » بیوگرافی کامران فیوضات + عکس

بیوگرافی کامران فیوضات + عکس

کامران فیوضات و همسرش

عکس کامران فیوضات

کامران فیوضات

بیوگرافی : کامران فیوضات متولد 1330 در تهران، بازیگر است. کامران فیوضات فعالیت هنری اش را در سال 1349 با تئاتر اغاز کرد و سال 1355 به تلویزیون راه یافت. فعالیت سینمایی وی از سال 1360 با فیلم “رسول پسر ابوالقاسم” به کارگردانی داریوش فرهنگ آغاز شد.

 

محل سکونت

کامران فیوضات 40 سال است كه در خيابان گرگان سكونت دارد و فيلم های زيادی را در سالن های سينما كوچ تماشا كرده است. در اين باره ميگويد: تازه در عالم بازيگری ديده شده بودم و مردم كوچه و خيابان من را می شناختند. در آخرين لحظات باقی مانده تا اكران فيلم، خودم را به سينما رساندم و بدون اينكه بليت بخرم در ميان جمعيت وارد سالن شدم. مشغول تماشای فيلم بودم كه ناگهان كنترل چی سينما نور چراغ قوه اش را روی صورتم انداخت. با صدايی آرام گفت كه بليتت كو؟ من كه تازه يادم افتاد بليت نخريده ام اعتماد به نفس خودم را حفظ كردم و گفتم كه من را نشناختی؟ گفت: ببخشيد، آقای فيوضات، راحت باشيد. آن روز با خيال راحت تا آخر فيلم را ديدم اما ديگر بدون بليت به سينما نرفتم. او خاطره ديگری را تعريف ميكند: يک شب داخل سينما متوجه جمعيتی شدم كه دور كسی حلقه زده‌اند و وقتی خودم را به آنها رساندم استاد جمشيد مشايخی را در ميانشان ديدم، آن شب با استاد كلی صحبت كرديم كه اين هم صحبتی برای من خيلی لذتبخش بود.

 

فیلم شناسی

بازگشت به آينده ، نيش زنبور ، ميزاک ، مسيح ، مه بانو ، سگ كشی ، فصل پنجم ، عاشق فقير ، مرد نامرئی ، روز واقعه ، پاييز بلند ، ای ايران

اشتراک گذاری مطلب

سیزده + شانزده =

اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم