موندگار » عکس و بیوگرافی » عکس محمدرضا هدایتی و همسرش و پسرش هامون + بیوگرافی

عکس محمدرضا هدایتی و همسرش و پسرش هامون + بیوگرافی

محمدرضا هدایتی و همسرش و پسرش

عکس محمدرضا هدایتی و همسرش و پسرش هامون

محمدرضا هدایتی

بیوگرافی : محمدرضا هدایتی متولد 24 اردیبهشت 1352 در چابهار، بازیگر است. محمدرضا هدایتی با ایفای نقش طغرل در سریال شب های برره شناخته شد.

 

خانواده

محمدرضا هدایتی ازدواج کرده است و یک پسر به نام هامون دارد.

 

شروع فعالیت

محمدرضا هدایتی سال 1374 به تهران آمد و در انتشارات مرغ آمین مشغول به کار شد و سال 1377 یک تئاتر به نام “گوریل پشمالو” با اکبر زنجانپور کار کرد تا اینکه سال 1378 اولین همکاری با مهران مدیری در مجموعه “ببخشید شما” را تجربه کرد.

 

خوانندگی

او در زمینه خوانندگی هم فعالیت نموده و چندین آلبوم منتشر کرده است. آرزویش اینست که روی موسیقی سیستان و بلوچستان کار کند، او موسیقی سنتی ایرانی را خیلی خوب می شناسد، موسیقی های غربی را با جزئیات دنبال می‌کند و به موسیقی مقامی ایران و موسیقی فالک دنیا به شدت علاقه مند است.

 

پسر عمه زا

آشنایی با ایرج طهماسب یکی دیگر از شانس های بزرگ زندگیش است. اواخر سال 87 حبیب رضایی با او تماس گرفت و گفت که آقای طهماسب خواسته که به دفترشان برود و برای یک کار عروسکی تست بدهد. خودش در این باره  می‌گوید: آنجا آقای طهماسب گفت تلویزیون از ما میخواهد پس از سالها دوباره کلاه قرمزی را روی آنتن ببریم و ما هم یک عروسک به نام  «پسرعمه زا» را به جمعمان اضافه کرده ایم و میخواهیم صدایش را شما بگویی.

 

تلویزیون

محاکمه ، داستان های نوروزی ، ببخشید شما ، وکیل محل ، رانت خوار کوچک ، قهر و آشتی ، نیستان ، پاورچین ، نقطه چین ، پلاک ۱۴ ، کمین ، در چشم باد ، شب های برره ، باغ مظفر ، لطفا دور نزنیم ، مرد دو هزار چهره ، کلاه قرمزی

 

سینما

ایران برگر ، اینجا آسمان همیشه بارانی است ، دلقک ، کلاه قرمزی و بچه ننه ، تاکسی نارنجی ، کیش و مات ، شام عروسی ، الهه زیگورات ، روز کارنامه ، مردی از جنس بلور ، داماد خوش قدم

اشتراک گذاری مطلب

سه × یک =

اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم