موندگار » عکس و بیوگرافی » عکس اینستاگرام پویا بیاتی و خانواده اش + بیوگرافی

عکس اینستاگرام پویا بیاتی و خانواده اش + بیوگرافی

پویا بیاتی و دخترش و همسرش

عکس اینستاگرام پویا بیاتی و دخترش

instagram pouya bayati

بیوگرافی : پویا بیاتی متولد 3 آبان 1365 در کنگاور کرمانشاه، خواننده پاپ است. پویا بیاتی دارای تحصیلات کارشناسی زبان و ادبیات فارسی میباشد.

 

شروع فعالیت

پویا بیاتی از سال 84 با ترانه “خاطرخواه” فعالیت هنری اش را اغاز کرد و در سال 85 با انتشار آلبوم “شناسنامه جعلی” به طور رسمی حضور خود را در موسیقی پاپ اعلام کرد.

 

خانواده

پویا بیاتی فرزند دوم خانواده ای شش نفره است، دو برادر و یک خواهر دارد، اصالت پدر و مادرش تویسرکان همدان می باشد. علاوه بر پویا بیاتی، برادرش احسان هم دستی بر آتش آواز دارد و استعداد خود را وقف آستان اهل بیت (س) نموده است.

 

شکایت از پویا بیاتی

وب سایت “المستقبل” در خبری اعلام کرد که “الیسا” خواننده پرطرفدار دنیای عرب ، از پویا بیاتی شکایت کرده است.

در ادامه، چند رسانه پرمخاطب دیگر هم این خبر را به اشکال گوناگون منتشر کردند و حتی از درخواست غرامت یکصد هزار دلاری این خواننده لبنانی هم صحبت به میان آمد. دلیل شکایت الیسا از پویا بیاتی ، قطعه “نگران توام” این خواننده بود که چندی پیش از طریق رسانه‌های داخلی در اختیار مخاطبان قرار گرفت. بیاتی قطعه نگران توام را از قطعه “حب کل حیاتی” کاور کرده بود و در زمان انتشارش فقط از طریق متن روی پوستر اعلام کرد که ملودی این قطعه عربی است و جزئیاتی از خواننده و صاحب اصلی کار بیان نشد.

 

پاسخ پویا بیاتی

پویا بیاتی در پاسخ به این سوال که چرا در کاور قطعه “نگران توام” نام آهنگساز و خواننده اصلی اثر ذکر نشده و فقط به ذکر کلمه Arabic بسنده کرده اند گفت: در زمانی که من این قطعه را منتشر کردم یک تراژدی اتفاق افتاد که جامعه را تحت تاثیر قرار دارد. همه روی ماجرای فرودگاه عربستان تمرکز کرده بودند و نگاه ها منفی و تنفرآمیز بود، من تمایل نداشتم که این جنجال ها به هنر کشیده شود و خدایی نکرده به قومیت و نژاد خاصی توهین شود.

اشتراک گذاری مطلب

10 − 8 =

اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم