موندگار » عکس و بیوگرافی » زندگی شهین تسلیمی و همسرش احسان طالبی + بیوگرافی و عکس

زندگی شهین تسلیمی و همسرش احسان طالبی + بیوگرافی و عکس

شهین سلیمی و خانواده اش

عکس اینستاگرام شهین تسلیمی

عکس شهین تسلیمی قبل از انقلاب همسر شهین سلیمی

:: جزئیات زندگی شهین تسلیمی و همسرش احسان طالبی

بیوگرافی : شهین تسلیمی متولد 1334 در خشکرود، بازیگر است. شهین تسلیمی دارای تحصیلات دیپلم می باشد و فعالیت هنری خود را از سال 1371 با ایفای نقش در مجموعه چمدان آغاز کرد.

 

شروع فعالیت

شهین تسلیمی : قصه طولانی‌ای دارد، اما خلاصه‌اش این است كه در ابتدا قرار بود دخترم بازیگر شود. آقای مهرجویی او را دیده بود و از او برای بازی دعوت كرده بود؛ اما دخترم علاقه‌ای به این كار نداشت. تا این كه آقای شایسته من را دیدند و گفتند چقدر چهره شما برای كارهای تصویری خوب است. البته من سال‌ها پیش در جوانی ام تئاتر بازی می‌كردم، اما چون خانواده‌ام بشدت مخالف این كار بودند آن را رها كردم تا اینكه با خانم الیزابت امینی آشنا شدم و او مرا به آقای مدیری معرفی كرد و این شد كه پس از سال‌ها در سریال باغ مظفر ایفای نقش كردم.

 

دوبله

شهین تسلیمی : پیش از انقلاب به رادیو رفتم و تست صدا دادم و قبول هم شدم، اما باز به دلیل مخالفت خانواده‌ام دیگر آن را پیگیری نكردم و خیلی هم پشیمان هستم كه چرا در زمینه دوبله كار نكردم.

 

همسر و فرزندان

شهین تسلیمی به همراه فرزندانش ، چند سالی برای یادگیری زبان انگلیسی در هند زندگی کرده است و بعد از کشور هند به خاطر تحصیل دخترش مجبور شد اقامت کشور ترکیه را بگیرد، چند سالی در کشور ترکیه زندگی کرد اما نتوانست طاقت بیاورد و به ایران بازگشت. احسان طالبی همسر شهین تسلیمی در کشور استرالیا زندگی می کنند و هر از چند گاهی به ایران می آید.

 

سینمایی

بی دل ، فصل فراموشی فریبا ، آدم آهنی ، یکی می‌خواد باهات حرف بزنه ، طلا و مس

 

سریال

سر به راه ، خوب بد زشت ، مادرانه ، ارمغان تاریکی ، زن بابا ، دلنوازان ، وضعیت سفید ، چمدان

اشتراک گذاری مطلب

4 × 1 =

اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم