موندگار » عکس و بیوگرافی » بیوگرافی و عکس اینستاگرام ویشکا اسایش و همسرش رضا قبادی و پسرش

بیوگرافی و عکس اینستاگرام ویشکا اسایش و همسرش رضا قبادی و پسرش

ویشکا اسایش و همسرش رضا قبادی

عکس اینستاگرام ویشکا اسایش و همسرش رضا قبادی

ویشکا اسایش و پسرش گیو

ویشکا و پسرش گیو

ویشکا اسایش و خواهرش اویسا

ویشکا و خواهرش اویسا

vishka asayesh instagram

بیوگرافی : ویشکا آسایش متولد ۱۶ آبان ۱۳۵۱ در تهران، بازیگر است. ویشکا اسایش دارای تحصیلات کارشناسی طراحی صحنه و لباس از دانشگاه لندن میباشد. نخستین فعالیت هنری ویشکا آسایش ، ایفای نقش قطام در سریال «امام علی» به کارگردانی داوود میرباقری می‌باشد.

 

همسر و فرزند

ویشکا آسایش با رضا قبادی ازدواج کرده است و حاصل ازدواجش یک فرزند پسر به نام گیو است.

 

خانواده هنری

ویشکا آسایش خواهرزاده مازیار پرتو (فیلمساز) و نوه شین پرتو (نویسنده و شاعر) است.

 

شروع فعالیت هنری

مرحوم دایی ام «مازیار پرتو» از چهره های مطرح در عرصه فیلمسازی بودند. با این که رابطه بسیار زندیکی با ایشان داشتم، اما او هیچ علاقه ای به حضور من و دیگر اقوام برای حضور در عرصه بازیگری نداشت و ترجیح می داد که ما حواس مان را به درس و مدرسه معطوف کنیم… هیچ وقت یادم نمی رود یک روز در خانه، مشغول گپ زدن با دایی بودم که ایشان به من گفتند ویشکا! ما در حال انتخاب بازیگر برای سریال «امام علی» هستیم، دوست داری بازی کنی؟

من هم چون فکر کردم دایی من را دست انداخته، با خنده گفتم البته، خلاصه من برای تست گریم به پشت صحنه کار رفتم و تست دادم و شوخی شوخی برای این نقش انتخاب شدم، تا آخرین لحظه ای که جلوی دوربین قرار نگرفته بودم، فکر می کردم یکی می آید به من می گوید: خانم ما شما را دست انداختیم، اما در کمال تعجب، هیچ کسی این حرف را به من نزد و من یکی از مهم ترین نقش هایم را در آن کار بازی کردم.

 

مهاجرت به خارج از کشور

ویشکا آسایش : بعد از این که در نقش قطام بازی کردم، طبق برنامه ای که از قبل داشتم، برای ادامه تحصیل به خارج از کشور رفتم. سفر به خارج از کشور، برای من تجربه متفاوتی بود، چرا که باعث شد یاد بگیرم که در کنار درس خواندن چطور روی پای خودم بایستم و با فرهنگ کشور های دیگر آشنا شوم.

 

خواستگاری از همسرش !

ویشکا آسایش : در طی دورانی که به ایران رفت و آمد داشتم، رضا قبادی همسرم را دیدم. از همان لحظه اولی که چشمم به او افتاد، فهمیدم او مرد رویاهایم است و همان ویژگی هایی را دارد که من همیشه مدنظرم بود، یک مرد قدبلند، جدی و جنتلمن.

وقت زیادی را صرف شناخت او از راه دور کردم و هر لحظه که او را می شناختم به او بیشتر علاقه مند می شدم، اما یک روز به خودم آمدم و دیدم من دارم همین طور وقتم را هدر می دهم بدون این که حس واقعی ام را به رضا بگویم به همین خاطر، بی خیال قضاوت ها شدم و با او در مورد حس واقعی ام، حرف زدم و به او گفتم که دوست دارم با او آشنا شوم و ازدواج کنم. خوشبختانه این پیشنهاد من با استقبال مواجه شد و من و رضا با یکدیگر ازدواج کردیم و بعد من قید زندگی در خارج از کشور را زدم و به ایران آمدم تا در کنار همسرم یک زندگی خوب و خوش را تجربه کنم و حالا هم از این تصمیم خیلی خوشحال هستم، که رضا همسرم است.

 

فیلم شناسی

دیواربه‌دیوار (۱۳۹۵)

پرده نشین (۱۳۹۳)

مختارنامه (۱۳۸۹)

نردبام آسمان (۱۳۸۸)

معصومیت از دست رفته (۱۳۸۱)

امام علی (۱۳۷۰)

 

جوایز

سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن برای فیلم ورود آقایان ممنوع

اشتراک گذاری مطلب

5 + یازده =

اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم