موندگار » عکس و بیوگرافی » عکس صبا راد و همسرش مانی رهنما و مرتضی علی ابادی + بیوگرافی

عکس صبا راد و همسرش مانی رهنما و مرتضی علی ابادی + بیوگرافی

صبا راد و همسرش مرتضی علی ابادی

عکس صبا راد و همسر سابقش مرتضی علی ابادی

صبا راد و همسرش مانی رهنما

صبا راد و همسر جدیدش مانی رهنما و فرزندش

همسر اول مانی رهنما

همسر اول مانی رهنما

همسر دوم صبا راد

بیوگرافی : صبا راد متولد ۳۰ آبان ۱۳۵۹ ، مجری است. صبا راد از سال ۷۵ گویندگی را از برنامه « ورزش ، نشاط ، تندرستی » آغاز کرده و از جمله نویسندگان رادیویی به شمار می آید. صبا راد به گفته خودش، برخلاف افرادی که به این رشته علاقه داشتند و آرزویشان بود که وارد این عرصه شوند، اصلا به این رشته علاقه مند نبود و به اصرار یکی از دوستانش تست گویندگی داده است و هرگز فکر نمی کرد با این کار بتواند با مردم ارتباط برقرار کند.

 

اشنایی با مرتضی علی آبادی

صبا راد : من و همسرم کاملاً به شکل سنتی با یکدیگر آشنا شدیم، بواسطه یکی از دوستانم به هم معرفی شدیم و در مدت زمان کوتاهی با یکدیگر در مورد دیدگاه هایمان، پیرامون ازدواج صحبت کردیم متوجه شدیم که به لحاظ ذهنی به هم شباهت داریم به همین خاطر خیلی زود پای سفره عقد نشستیم.

مرتضی علی آبادی بازیگر و مدیر مجموعه تنیس استقلال است.

 

جدایی از مرتضی علی ابادی

مرتضی علی ابادی : قطعا کسی که تصمیم می‌گیرد با فرد شناخته شده ای ازدواج کند، می‌داند که این مسیر سختی های خاص خودش را دارد. البته من باید از همین جا اعلام کنم که حدود ۶ ماه پیش از خانم راد جدا شده ام و دیگر ما هیچ نسبتی با هم نداریم.

وی تصریح کرد: اگر هم تا به حال خبر جدایی ما رسانه ای نشده به این دلیل است که نمی خواستیم دغدغه های زندگی شخصی ما وارد زندگی مخاطبانی بشود که هوادار ما هستند.

 

ازدواج با مانی رهنما

مانی رهنما خبر ازدواجش را تائید کرد: تو رو میخوام درست مثل شبی که ماهشو میخواد ، مثه کشتی سرگردون که بندرگاهشو میخواد ، تو رو میخوام مثه خاکی که بی تابه یه بارونه ، مثه قلبی که دور از عشق یه دم زنده نمیمونه.

مانی رهنما ، صبا راد ، همسر ، عشق ، اردیبهشت ١٣٩٦

 

بیوگرافی مانی رهنما

مانی رهنما متولد تیر ۱۳۵۰ در تهران، خواننده است. مانی رهنما از کودکی به صوت و آواز علاقه مند بود و از ۱۴ سالگی با خرید یک پیانو، رسماً موسیقی را شروع نمود. در مهر ماه سال ۱۳۷۱ نزد بابک بیات رفت و از همان جا کلید فعالیت هنری خود را زد.

 

البوم های مانی رهنما

مرسدس ، فصل پرواز ، امیر ، اعتراض ، آخرین غزل ، بغض ، تموم شد ترانه ، دلواپس تو نیستم ، کجا به خنده می‌رسیم ، من و تو

اشتراک گذاری مطلب

سه + نوزده =

اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم