موندگار » عکس و بیوگرافی » بیوگرافی سارا سهیلی و ساعد سهیلی و همسرش گلوریا هاردی + عکس

بیوگرافی سارا سهیلی و ساعد سهیلی و همسرش گلوریا هاردی + عکس

سعید سهیلی

عکس سعید سهیلی

سارا سهیلی و برادرش ساعد سهیلی

ساعد و خواهرش سارا

ساعد سهیلی و همسرش گلوریا هاردی

ساعد و همسرش گلوریا هاردی

گلوریا هاردی همسر ساعد سهیلی

بیوگرافی

ساعد سهیلی متولد 30 بهمن 1366 در مشهد، بازیگر است. ساعد سهیلی کار هنری خود را در ۱۴ سالگی با نقش کوتاهی در فیلم “شب برهنه” ساخته سعید سهیلی آغاز کرد. سعید سهیلی پدر ساعد و سارا سهیلی است.

 

گلوریا هاردی متولد بوردوی فرانسه، بازیگر است. وی از مادری ایرانی و پدری فرانسوی است و با ایفای نقش در سریال کیمیا به شهرت رسید. گلوریا هاردی در پاریس بزرگ شده و فارغ التحصیل رشته موسیقی، سینما و هنر است.

 

ازدواج >>> گلوریا هاردی : با ساعد سهیلی وقتی به خاطر جشنواره فیلم به پاریس فرانسه آمده بود، آشنا شدم و بعد عاشق شدیم و ازدواج کردیم ما نمی‌خواستیم شلوغ کرده و خبر ازدواج‌ مان را پخش کنیم. فکر هم نمی‌کردیم این خبر برای مردم خیلی مهم باشد اما بعد از پخش سریال، ازدواج من و ساعد سهیلی برای مردم مهم شد و دوست داشتند ما را با هم ببینند، ما هم عکس دونفره‌ مان را رسانه‌ ای کردیم.

 

سارا سهیلی با فیلم سینمایی “کلاشینکف” پا به عرصه سینما گذاشت، پس از آن با نقش آفرینی در فیلم سینمایی “گشت 2” در کنار برادرش ساعد سهیلی ، توانست در جشنواره فیلم فجر 35 حضور یابد.

 

سعید سهیلی متولد 1338 در تربت حیدریه، کارگردان و فیلم نامه نویس است. سعید سهیلی فعالیت هنری خود را از حوزه هنری خراسان با تئاتر و فیلم سازی آغاز کرد.

اشتراک گذاری مطلب

دو × چهار =

اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم