موندگار » زناشویی » اموزش تزیین میز برای جشن سالگرد ازدواج

اموزش تزیین میز برای جشن سالگرد ازدواج

جشن سالگرد ازدواج

اموزش کامل تزیین میز برای جشن سالگرد ازدواج ، تقدیم به عاشقان زندگی زناشویی .

برای تزیین میز سالگرد ازدواج ، قبل از هرکاری باید مکانی از خانه را در نظر بگیرید. این مکان میتواند با توجه به خانه شما متفاوت باشد. به طور مثال اگر خانه شما دارای یک باغ یا باغچه کوچک است، میتوانید با خیال راحت و بی هیچ شکی این قسمت را برگزینید چون همواره محیط مناسب و رمانتیکی است، البته به شرط آنکه هوای بیرون مساعد باشد.

اگر خانه شما دارای یک بالکن نسبتا بزرگ است که بتوانید شام را آنجا تدارک ببینید، این گزینه هم میتواند مناسب باشد.

اما اگر هیچکدام از این گزینه ها در اختیار شما نیستند، میتوانید در فضای آشپزخانه که معمولا میز غذاخوری شما آنجا قرار دارد این کار را انجام دهید.

تزیین میز برای سالگرد ازدواج باید خاص باشد و عشق شما را در میان رنگ ها و چیدمان میز نشان دهد.تزیین میز ولنتاین

تزیین میز ولنتاین

برای تزیین یک میز رومانتیک و شیک از رنگ های زیبا و ظروف فانتزی استفاده کنید. یک رومیزی زیبا و چند شاخه گل در تقویت این زیبایی موثر است.

ممکن است شما ظرف هایی مثل لیوان های کریستال زیبا، بشقاب های زیبا و طرح داری داشته باشید که به طور معمول از آن ها استفاده نمیکنید چون آنها را برای زمان خاصی کنار گذاشته اید یا برای شما خیلی خاص هستند. بهتر است آن ها را مورد استفاده قرار دهید، با این کار هم به میز خود جلوه خاصی میبخشید، هم به همسرتان نشان میدهید که بودن کنار او چه میزان برای شما خاص و دلپذیر است.

شمع های زیبا و گل های رز قرمز یا سفید بهترین گزینه ها برای دکور میز شما خواهد بود. شما میتوانید با قرار دادن شمع هایی با طرح هایی شیک بر روی میز و اطراف میز نور ملایم و دلپذیری را برای میز رمانتیک خود فراهم کنید. همچنین با تهیه گل های رز و قرار دادن آنها در یک گلدان متناسب با دکور میز جلوه ای دلپذیر و عاشقانه بر روی میز خود ایجاد کنید. فقط به این نکته توجه داشته باشید که نباید جلوی دید شما و همسرتان را بگیرد.

اشتراک گذاری مطلب

هفت + 11 =

اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم