موندگار » زناشویی » هدیه سالگرد ازدواج برای خانم ها و اقایان

هدیه سالگرد ازدواج برای خانم ها و اقایان

بهترین هدیه سالگرد ازدواج

بهترین هدیه سالگرد ازدواج برای خانم ها و اقایان چیست ؟

یک جشن دو نفره

اگر قصد دارید اولین سالگرد ازدواج تان را جشن بگیرید ، بهتر است تدارک یک جشن دو نفره را ببینید . البته می توانید به یک مهمانی بزرگ با دوستان و خانواده هم فکر کنید ، اما حتما یک جشن کوچک اما رمانتیک دو نفره داشته باشید و از المان های عاشقانه ای که در یک سال داشتید و مورد علاقه و توجه همسرتان بوده است استفاده کنید . مثلا اگر به خوراکی یا گل خاصی علاقه دارد آن را تهیه کنید و در جاهای مختلف خانه که بیشتر به سراغ آن می رود قرار دهید؛ مثل کمد لباس ، کابینت آشپزخانه و یا حتی داخل کیف شخصی اش . این چیزها را به عنوان هدیه اصلی در نظر نگیرید ، اما می تواند به عنوان یک بازی عاشقانه یا یک سورپرایز کوچک اما هیجان انگیز استفاده شود .

یک کار زیبا و جذاب دیگری که می توانید بکنید استفاده از عکس هایی است که در مکان ها ، مناسبت ها و حتی زندگی روزمره از خودتان گرفته اید . این ایده می تواند برای همسرتان بسیار خوشحال کننده و نوستالژیک باشد . تعدادی از خاطره انگیزترین عکس هایتان را انتخاب کنید و آن ها را چاپ کنید و بعد با به تعداد همان ها بادکنک های هلیومی تهیه کنید . این بادکنک ها به سقف می چسبند و می توانید عکس ها را با پانچ سوراخ کنید و به نخ یا روبانی که به بادکنک ها بسته اید آویزان کنید و در اتاق خواب تان بالای تخت خواب نصب کنید تا یک منظره رومانتیک و هیجان انگیز خلق کنید . در نهایت با یک شام دو نفره و روابط احساسی و زناشویی برنامه را کامل کنید .

 

یک مهمانی به یاد ماندنی

اگر دلتان می خواهد در جشن سالگرد ازدواجتان مهمان داشته باشید بهتر است در انتخاب مهمان هایتان دقت زیادی کنید ، دوستان صمیمی و نزدیک و خانواده تان بهترین گزینه برای دعوت شدن به این جشن هستند . چون شما باید در این جشن راحت و خوشحال باشید ، پس تا حد ممکن از دعوت کردن کسانی که با آن ها رودبایسی دارید و حضورشان شما را معذب می کند خودداری کنید تا بتواند به راحتی در این جشن خوشحالی و شادی کنید . بهتر است جشن را در خانه برگزار کنید تا حس صمیمیت بیشتری داشته باشد ، سعی کنید تا می توانید این روز را خاطره انگیز کنید پس به علاقه مندی های همسرتان توجه زیاد داشته باشید ، از انتخاب مهمان ها گرفته تا منویی که برای غذا تهیه می کنید . بهتر است یک کیک سفارش بدهید و یک جمله ی خلاقانه روی آن بنویسید و در انتخاب لباس بهتر است رنگ لباس روشن باشد .

 

یک هدیه دوست داشتنی

بی اهمیت ترین چیزی که در تهیه هدیه سالگرد ازدواج مطرح است ، قیمت و ارزش مادی آن است . لزوما یک هدیه میلیونی به تنهایی نمی تواند همسرتان را خوشحال کند . پس از چند مدت قبل از تاریخ سالگردتان مدام حواستان باشد که اگر چیز خاصی در لیست نیازمندی های همسرتان است یا اینکه مدت ها به چیزی علاقه نشان می دهد که به هر دلیلی آن را تهیه نمی کند شما به عنوان هدیه سالگرد ازدواج انتخاب کنید .

سفر ، همیشه می تواند گزینه ی خوبی باشد . رزرو کردن یک هتل در یک شهر دوست داشتنی که ترجیحا دریا داشته باشد می تواند برای چند روز شما را از هیاهوی زندگی کاری دور کند و همان حس و حال رومانتیک روزهای آشنایی و اول زندگی مشترک را به شما بدهد .

نحوه دادن هدیه ، به تنهایی می تواند یک امتیاز مثبت باشد . بازی هایی که می توانید با هدیه تان و نوع تقدیم کردن آن به همسرتان انجام بدهید گاهی از خود هدیه جالب تر است . مثلا پست کردن هدیه به محل کار یا یک سورپرایز ویژه در یک محیط عمومی مثل مرکز خرید هم می تواند در لیست کارهایی باشد که می توانید انجام دهید .

 

شاخه گل

عاشقانه ترین هدیه برای سالگرد ازدواج یک شاخه گل است. گل مورد علاقه همسرتان را خریداری کنید و به همسرتان تقدیم کنید با این کار علاقه قلبی خود را به همسرتان نشان میدهید .

سالگرد ازدواجتان مبارک

اشتراک گذاری مطلب

سیزده − 5 =

اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم